ست اداری

داشتن ست اداری حرفه ای اساس هر شرکتی است
از آن جایی که ظاهری یکپارچه و واحد برای شرکت شما از اهمیت زیادی برخوردار است، ایجاد یک طراحی هویت سازمانی شرط لازم و بسیار مهمی می باشد. به این خاطر، ست اداری شرکت شما باید تماما با این طراحی چاپ شود. علی رغم اینکه امروزه ارتباطات اغلب توسط ایمیل برقرار می شود، شما نمی توانید از ابزارهایی مانند سر برگ، پاکت نامه، دفترچه یادداشت و مهر صرف نظر کنید.

این موضوع برای کارت ویزیت و بروشور نیز صدق می کند، زیرا این ابزارهای تبلیغاتی برای ارتباط مستقیم با مشتری مورد استفاده قرار می گیرند. در جمع آوری ست اداری خود به طراحی و کیفیت حتما توجه زیادی داشته باشید.

به عنوان مثال لوگو شرکت را طوری جای گذاری کنید که به چشم بیاید و به شرکت شما مربوط باشد. از کاغذ هایی استفاده کنید که جنس و ساختار خاص و چشمگیری داشته باشند و مشتری را جذب خود کنند. اینکه از چه ابزارهای تبلیغاتی و چه طراحی استفاده می کنید، بستگی به زمینه فعالیت شرکت شما دارد.
فولدر ، کاربرد فراوانی به خصوص در ست اداری داشته و عموما جهت حمل ، نگهداری و ارائه ،اوراق اداری ، بروشور و کاتالوگ های چند برگی مورد کاربرد قرار می گیرد. استفاده دیگر فولدر جهت تهیه بسته های تبلیغاتی در مراسم، همایش ،نمایشگاه وغیره به عنوان ابزار اطلاع رسانی و همچنین یک هدیه تبلیغاتی جایگاه مهمی در تبلیغات دارد. اطلاعاتی که در طراحی فولدر در نظر گرفته می شود شامل لوگوی سازمان و نشانی کامل آن است که در کنار آن می‌توان به بیان مختصری از محدوده فعالیت شرکت پرداخت و شعار تبلیغاتی و تصاویری از فعالیت‌های شرکت را نیز قرار داد. اندازه های پرکاربرد برای چاپ فولدر ،A4 و A5 بوده که معمولا بر روی گلاسه مات یا براق با گرماژ ۳۰۰ گرم اجرا می شود .

از کارهایی که برای جذابیت و تکمیل پروسه چاپ فولدر انجام می‌گیرد، انواع روکش سلفونی مات و براق ،ورنی و UV است که برای آن در نظر می‌گیرند. که این روکش ها جهت افزایش مقاومت ،دوام و جلوه بیشتر فولدرها در نظر گرفته می شوند. فولدرA4 دارای عطف ۶ میلمتری و فولدر A5 عطف ۴ میلمتری دارد. جیب داخل فولدر جهت نگهداری و حفظ اوراق در نظر گرفته شده اند.